Hľadali ste oázu ticha ?

Cena:
289 000,00 €
Kraj: Trnavský kraj
Okres: Dunajská Streda
Obec: Macov
Ulica: .
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: novostavba
Podlahová plocha: 158 m2
Plocha pozemku: 2617 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
ID inzerátu: 569

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj 4 izbový dom v Macove, rozľahlý pozemok /2917m2/, spočiatku pripomína malý lesík, cez ktorý vedie príjazdová cesta, ktorá Vás privedie až k domu. Pred ním je prístrešok pre 2 autá a ďalšie spevnené plochy na parkovanie. Za domom je terasa s prístreškom a krytým bazénom 3,2 x 7,6 m a časťou s okrasnou j záhradou s pestovaným trávnikom. A nakoniec ešte bonus, kus slnečného pozemku o rozlohe cca 500 m2, ktorý čaká na svoje vyžitie, či už na chov zvierat alebo pestovanie zeleniny a ovocia. Dom je postavený z Durisolu, obvodové múry, (spolu so zateplením majú hrúbku 45 cm), má vlastnú vŕtanú studňu (hĺbka 18 m) a ČOV. V súčasnosti je však už možné pripojiť ho na obecnú kanalizáciu

DENNÁ ČASŤ - Na prízemí sa nachádza vstupná hala, kúpeľňa so sprchou a toaletou, veľká kuchyňa a priestranná obývačka s jedálňou. V nej je vybudovaný teplovzdušný, teplovodný krb, ktorým je možné vykúriť celý dom a poskytuje aj prípravu teplej vody. Tá je skombinovaná aj so solárnymi panelmi na streche, kúrenie je možné aj elektrickým kotlom. (denná a nočná tarifa ). V prípade potreby je možné na prízemí priečkou oddeliť z obývačky ďalšiu miestnosť využiteľnú napr. ako spálňa alebo pracovňa.

NOČNÁ ČASŤ - Na poschodí sa nachádzajú 2 detské izby, každá o rozlohe /15 m2/, spálňa /12 m2/, kúpeľňa s WC /16 m2/ a kotolňa s práčovňou / 6m2/.

Všetka potrebná infraštruktúra je dostupná v okolitých obciach, slušné vybavenie ponúka aj Šamorín /10 km/ a R7 umožnila komfortnejší príjazd do Bratislavy cca 30 km.

Ak Vás zaujalo treba si ponuku prísť pozrieť a všetko podstatné sa dozviete pri obhliadke na ktorú Vás týmto srdečne pozývam
Pri kúpe tejto nehnuteľnosti, máte zdarma všetky právne a realitné služby spojené s týmto úkonom.
Pri financovaní kúpy nehnuteľnosti, Vám ponúkame bezplatné služby svojich hypotekárnych špecialistov. Vypracujú pre Vás hypotekárny úver, presne podľa vašej potreby, v ktorejkoľvek banke, taký ktorý vám umožní kúpu nehnuteľnosti za čo najvýhodnejších finančných podmienok.
Pre bezproblémový priebeh, vrelo odporúčam – overená spolupráca v desiatkach úverov.
Možnosti niektorých realitných portálov sú obmedzené a zobrazuje sa na nich len určitý počet fotografii, pre lepší prehľad o ponúkanej nehnuteľnosti /prípadne iných/ si ju pozrite na internetovej stránke: samariareal (otvoriť vyhľadávač Google, napísať do vyhľadávača - samariareal )

Prajem príjemný deň
Maria Kadvanová
Naše motto:
Odborný, zodpovedný a ústretový prístup zo snahou vyriešiť akýkoľvek možný problém.
Samaria Real
Hlavná 25
931 01 Šamorín
Maria Kadvanová
Mobil: 0918 560 705
Mail: kadvanova-ZVNC-samariareal.sk
Uverejnené fotografie k tejto ponuke sú duševným vlastníctvom MacroArt © Všetky práva vyhradené.

Maklér:

makler
Maklér:Maria Kadvanová
Telefón:0918 560 705
E-mail:kadvanova-ZVNC-samariareal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.