Prenájom pre Vás

Cena:
580,00 €/mesiac
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Senec
Obec: Zálesie
Ulica: Muškátová
Kategória: Byty
Druh: 3 izbový byt
 
Podlahová plocha: 71 m2
Stav objektu: novostavba
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
ID inzerátu: 988

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na prenájom 3 izb. byt s parkovacím miestom obci Zálesie na Muškátovej ul.. Byt sa nachádza na prízemí bytového domu z 3 posch., byt spĺňa požiadavky bezbariérového bývania. Rozloha bytu je o výmere 71m. Dispozícia bytu je veľmi dobrá, byt je priestranný a všetky izby sú pekné veľké a svetlé. Kuchyňa je priestranná a otvorená s jedálenskou časťou, ktorá je následne prepojená s obývacou časťou bytu. Veľká kúpeľňa riešená s vaňou aj so sprchovacím kútom. Samostatná toaleta. Byt má vlastné plynové kúrenie s prietokovým ohrevom vody. Byt je zariadený a je ihneď k dispozícii.
Energie: 120€
Nájomné 580 €/mesiac
Depozit - 700€
RK - 580€
Spolu - 1860€

Ak Vás zaujalo treba si ponuku prísť pozrieť a všetko podstatné sa dozviete pri obhliadke na ktorú Vás týmto srdečne pozývam

Obec Zálesie ponúka pokojné bývanie v tesnej blízkosti prírody, ako aj dobrú dostupnosť do hlavného mesta; patrí preto medzi vyhľadávané lokality. Okolie Malého Dunaja je ideálne na rôzne voľnočasové aktivity ako je pešia či cyklo turistika alebo vodácke splavy. Veľkej obľube sa teší aj novovznikajúci areál Korzo, ktorý premení pobrežie Malého Dunaja na oddychovú zónu. V obci je škôlka, reštaurácie, kaviarne, 3 min. autom je vzdialená škola, Billa, Lidl, čerpacia stanica OMW a malé nákupné stredisko. Napriek pokojnému bývaniu na predmestí hlavného mesta sa tak nemusíte vzdať komfortu dostupnej občianskej vybavenosti.

Prajem príjemný deň
Maria Kadvanová
Naše motto:
Odborný, zodpovedný a ústretový prístup zo snahou vyriešiť akýkoľvek možný problém.

Samaria Real
Hlavná 25
931 01 Šamorín
Maria Kadvanová
Mobil: 0918 560 705
Mail: kadvanova-ZVNC-samariareal.sk

Maklér:

makler
Maklér:Maria Kadvanová
Telefón:0918 560 705
E-mail:kadvanova-ZVNC-samariareal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.